۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Monday, 28 November , 2022
امروز : دوشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۱ - 5 جماد أول 1444
شناسه خبر : 415982
  پرینت تاریخ انتشار : 22 آبان 1401 - 15:21 |

۱۲۹ دستگاه اتوبوس توسط شهرداری اهواز خریداری شد

رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز گفت: ۱۲۹ دستگاه اتوبوس توسط شهرداری اهواز خریداری شده است که در مرحله اول ۴۰ دستگاه تا ۲ هفته آینده تحویل این کلانشهر می‌شود.
۱۲۹ دستگاه اتوبوس توسط شهرداری اهواز خریداری شد
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

سیاوش محمودی با اشاره به نشست مشترک با مسئولان سازمان شهرداری ها و دهیاری‌های وزارت کشور افزود: در این نشست مقرر شد، اتوبوس های خریداری شده در ۲ مرحله تحویل شهرداری اهواز شود.

وی ادامه داد:۴۰ دستگاه اتوبوس در مرحله اول وبقیه به مرور به شهر اهواز تحویل داده می شود که تکمیل این فرآیند نقش موثری در تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی شهر اهواز دارد.

محمودی گفت: کلانشهر اهواز بر اساس شاخص های استاندارد باید دارای ۸۰۰ دستگاه اتوبوس باشد و این در حالی است که کل ناوگان کنونی این کلانشهر شامل تنها ۹۰ دستگاه اتوبوس است که این تعداد اتوبوس جوابگوی نیاز شهر و شهروندان نیست.

وی با بیان اینکه با پیگیری مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی اقدام موثری در تخصیص سهمیه خرید اتوبوس به شهرداری اهواز انجام شده است، افزود: با پیگری های انجام شده مقرر شده تا با تخصیص حواله به شهرداری اهواز توسط وزارت کشور، مرحله نخست اتوبوس های خریداری شده طی دو هفته آینده وارد شهر اهواز شود.

رئیس شورای اسلامی شهر اهواز با تاکید بر ضرورت توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری اهواز گفت: تکمیل و تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری اهواز، اقدام بزرگ و ارزشمندی است که به طور جدی توسط مدیریت شهری و نمایندگان مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی دنبال می شود.

به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.